loader image

Recenze

Podívejte se na recenze našich služeb nebo nás sami ohodnoťte.

Klimatizace

Tepelná čerpadla

Živnostenské chlazení

Vzducho technika

Pivní chlazení

Hodnocení našich zákazníků

Vše ok, velká spokojenost.

Rated 4,0 out of 5
11. 6. 2024

Montáž proběhla dle dohody,chlapi byli ve svém oboru zkušení a příjemní.

Stankovič

Klimatizace

Rated 5,0 out of 5
10. 6. 2024

Společnost Arctis mohu doporučit. Klimatizaci u nás instalovali do celého domku, ve dvou etapách s několikaletým odstupem. Jejich přístup byl vstřícný a profesionální. Na čem jsme se dohodli, to splnili. Vše funguje jak má.

Petr Czinege

Klimatizace Sinclair

Rated 5,0 out of 5
6. 5. 2024

Dobrý den, nechali jsme si začátkem května 2024 namontovat dvě

klimatizacní jednotky Sinclair. Nejdříve jsme vše probrali s panem Petrovicsem, který byl neobyčejně vstřícný a ochotný. Poněvadž jsme neměli žádnou představu, vše nám trpělivě vysvětlil a nabídl různé možnosti. Zanedlouho se ozvali montážní technici, kteří odvedli, podle nás, velmi profesiální práci. Již dlouho jsme se nesetkali s takovým přístupem k zákazníkovi. Tímto chceme ještě jednou moc poděkovat. Manželé Waszkovi

Magdaléna Waszková

Multisplit klimatizace 5+1 Sinclair

Rated 5,0 out of 5
3. 5. 2024

Firma Arctis nám nainstalovala multisplit klimatizaci 5+1 značky Sinclair v našem domě v Ostravě. Celá realizace proběhla výborně v domluveném čase, i když realizace nebyla úplně jednouchá. Realizaci neprovázely prakticky žádné problémy a výsledná faktura se lišila pouze jenom o 1 metr potrubí. Mohu maximálně doporučit.

Jiří Šalajka

Klimatizace Sinclair v podkroví RD

Rated 5,0 out of 5
21. 4. 2024

Už nějakou dobu jsem zvažoval klimatizovat 2 pokoje v podkroví RD. Oslovil jsem dvě firmy, přitom firma Arctis mi nabídla lepší nabídku z pohledu technického řešení i ceny a úspornosti (A+++). Při osobní návštěvě p. Petrovicse jsme upřesnili detaily, domluvili termín realizace. Po zaplacení zálohy, řemeslníci dorazili v domluveném čase. Vzhledem k šikminám v podkroví a omezenému místu se řešil každý centimetr. Navzdory tomu byla realizace úspěšná a pánové si i s touto komplikací věděli rady. Při instalaci používali vysavač, minimalizovali tím množství prachu. Rád bych jim poděkoval, že byli ochotni při vstupu do domu se zouvat. Vzhledem k počasí jsme zatím více využili topení než chlazení :-).

Martin Bartulec

Ohodnoťte nás také

Hodnocení celkem

4,9
Rated 4,9 out of 5
4,9 z 5 hvězd (založeno na 68 recenzích
Excelentní93%
Velmi dobré6%
Průměrné0%
Nic moc0%
Příšerné1%