loader image

Recenze

Podívejte se na recenze našich služeb nebo nás sami ohodnoťte.

Klimatizace

Tepelná čerpadla

Živnostenské chlazení

Vzducho technika

Pivní chlazení

Hodnocení našich zákazníků

Výborná komunikace a přístup

5,0 rating
25. 2. 2021

Od první chvíle, kdy jsem s firmou Acond začala jednat, na mě působila oproti některým jiným firmám velmi seriózně a vstřícnost všech pracovníků provázela celou realizaci.
Děkuji p.Petroviczovi, za výbornou komunikaci a velkou trpělivost se mnou při vysvětlování technických záležitostí 🙂 , p.Čeledovi za ochotu a vzorné zpracování veškerých dokumentů potřebných k získání dotace a všem montážním pracovníkům za výborně odvedenou práci.
I když po uvedení do provozu nastal nějaký problém s fungováním čerpadla, opět byla ze strany firmy velká ochota a rychlost při nápravě.
Instalací tepelného čerpadla Acond jsem získala naprostý komfort co se týká vytápění domu a jsem velmi spokojená. Oceňuji také tichost čerpadla a jeho moderní design.

Kamila Polášková

Topení klimatizací

5,0 rating
12. 11. 2020

Máme od Arctis už 11 klimatizací mono i multi split a převážně s nimi vytápíme. Jsme velmi spokojeni s instalací a následným servisem. Přestože instalace probíhá většinou v nestandardních podmínkách tak ji vždy dokončili s úspěchem. Používáme systémy Sinclair a Acond s WIFI i bez a vše funguje výborně. Za Odetka a.s., Petr Suk

Anonymous

Spokojenost

5,0 rating
19. 10. 2020

Jsme rádi,že se nám podařilo vybrat vaši firmu pro instalaci tepelného čerpadla ACOND.Ze všech námi vybíraných čerpadel je nejlepší.Oceňujeme taky tichost čerpadla kvůli sousedům.Vzorná práce montážního kolektivu a především dík vedení firmy za vzorné jednání.Na celou firmu jen to nejlepší.Všem doporučuji. Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníku jako jsme my. Děkujeme: E:Maleňák Rožnov pod Radhoštěm

Emil Maleňák

Profesionální přístup

5,0 rating
3. 8. 2020

Oslovil jsem dvě místní firmy. Arctis mně zaujal i proto, že se po domluvě zastavil technik u nás a konzultoval výběr klimatizace a její umístění v domě. Druhá oslovená firma reagovala pouze zasláním cenové nabídky bez návštěvy u nás. Mimochodem jejich cena byla vyšší než z Arctisu, Nebylo tedy co řešit!!! Klíma nyní na místě a funguje super.

Jiří Nápravník.

Skvêlé jednání i montáž

5,0 rating
25. 7. 2020

Nic nebyl problém. Od prvotního jednání až po samotnou realizaci vstřícné a profesionální jednání s p. Čeledou i s jeho lidmi. Nechali jsme si doporučit konkrétní klimu po fundovaném představení možností. Montáž kvalitní a rychlá. Jen spokojenost. Děkujeme.

Čížkovi

Ohodnoťte nás také

Hodnocení celkem

4.9
4,9 rating
4.9 z 5 hvězdiček (celkem 12 hodnocení)
Výborné92%
Velmi dobré8%
Průměrné0%
Slabé0%
Velmi špatné0%