loader image

O nás

Jsme s Vámi již od roku 1992.

Klimatizace

Tepelná čerpadla

Živnostenské chlazení

Vzducho technika

Pivní chlazení

O společnosti

Firma byla založena v roce 1992 původně jen jako servisní firma chladírenské techniky.

V roce 1993 byla její činnost rozšířena o maloobchodní prodej chladírenského nábytku a chlazení pro domácnost. V současnosti ve firmě pracuje 5 zaměstnanců.

Pro naše zákazníky máme parkovací místa.

V současné době se zabýváme těmito činnostmi

Klimatizace a tepelná čerpadla

Montáž a servis klimatizačních technologií všech typů. Obchodní zastoupení, prodej a servis značek ACOND, TOSHIBA, LG, MIDEA, SINCLAIR, IVT a NIBE.

Živnostenské chlazení

Dodávky, montáže a servis průmyslového a živnostenského chlazení. Vybavení provozoven chladírenským, mrazírenským nábytkem, boxy a sdruženými kondenzačními jednotkami.

Vzduchotechnika a rekuperace

Kompletní realizace vzduchotechnických celků, odvětrání a rekuperace na základě projektových dokumentací, zajišťování servisu a periodická údržba VZT zařízení.

Klimatizace strojů a dopravní techniky

Plnění chladícím médiem, servisní prohlídky – čištění, tlakové zkoušky a opravy chladících okruhů klimatizací nákladních vozidel a těžké stavební techniky.E.

Revize úniků regulovaných látek a F-plynů

Provádění revizí a evidence chladicích zařízení dle nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) č. 517/2014. Na nás se můžete kdykoli spolehnout.

Náhradní díly a příslušenství

Prodej veškerých náhradních dílů a příslušenství pro domácí chlazení, živnostenské chlazení, klimatizace a autoklimatizace. Kdykoli se s námi spojte.