loader image

Recenze

Podívejte se na recenze našich služeb nebo nás sami ohodnoťte.

Klimatizace

Tepelná čerpadla

Živnostenské chlazení

Vzducho technika

Pivní chlazení

Hodnocení našich zákazníků

Skvělý přístup, profesionalita a vysoká kvalita

5,0 rating
1. 6. 2021

S firmou Arctis spolupracujeme již velmi dlouho a to jak doma, tak ve firmě. Všude máme jimi vybudovanou a servisovanou klimatizaci, která více jak 10 let funguje perfektně. Kdykoli zavolám s problémem, či dotazem okamžitě reagují a jsou k dispozici.
Osobně bych ráda jmenovala pana Procházku, který k nám několik let jezdí a je opravdu velmi slušný a pracovitý člověk. Nechápu výše uvedenou recenzi paní Paskové – jakoby mluvila o někom úplně jiném. Naopak jsme opravdu velmi spokojeni.

Eva Šillerová

Katastofalni chování zaměstnance firmy ARCTIS

1,0 rating
7. 5. 2021

Včera mi firma ARCTIS prováděla nové propojení zevní a vnitřní jednotky starší Klimatizace konkrétně pracovníkem panem Procházkou .Přístup pracovníka katastrofa .Chtěla jsem jednotky propojit přes satnu .Dopadlo to tak ze pan nevěděl ze nad dveře se dává překlad z betonu.Provrtal ho přičemž popraskala zeď odpadla v rozsahu 1/2 metr omítka spadla malba .Já jsem před jednou hodinou musela odjed do práce .Chtěla jsem uhradit částku 7400 za montáž která byla domluvena s ze zbytek uhradim po domluvě s přihlédnutím na poničeni stěny jeho zásahem tak křičel na mne na cele okolí ze jsem vychcana ženská a další vulgarismu .Chování katastrofa .Možná si pan Cebela zaměstnává i jiné pracovníky a já měla jen smůlu S pozdravem Veta Paskova

Vera Paskova

Odpověď od Arctis

Vážený zákazníku,
Omlouváme se vám za vzniklé komplikace při realizaci zakázky. Vámi uvedené podklady k realizaci, které byly uvedeny v e-maliu, se neshodovali reálným stavem. Z důvodu nutných změn, pro dosažení konečného výsledku, bylo nutné připravit prostupy přes železobetonový překlad. Vniklé škody malého rozsahu byly na místě rychle bezezbytku odstraněny. Rozsah vzniklých škod určitě nebylo nutno řešit pod pohrůžkou právního sporu formou náhrady škody.
Samozřejmě si vážíme Vaší recenze, protože nás zajímá názor zákazníků, abychom mohli dále zkvalitňovat námi poskytované služby.
Firma ARCTIS

Výborná komunikace a přístup

5,0 rating
25. 2. 2021

Od první chvíle, kdy jsem s firmou Acond začala jednat, na mě působila oproti některým jiným firmám velmi seriózně a vstřícnost všech pracovníků provázela celou realizaci.
Děkuji p.Petroviczovi, za výbornou komunikaci a velkou trpělivost se mnou při vysvětlování technických záležitostí 🙂 , p.Čeledovi za ochotu a vzorné zpracování veškerých dokumentů potřebných k získání dotace a všem montážním pracovníkům za výborně odvedenou práci.
I když po uvedení do provozu nastal nějaký problém s fungováním čerpadla, opět byla ze strany firmy velká ochota a rychlost při nápravě.
Instalací tepelného čerpadla Acond jsem získala naprostý komfort co se týká vytápění domu a jsem velmi spokojená. Oceňuji také tichost čerpadla a jeho moderní design.

Kamila Polášková

Topení klimatizací

5,0 rating
12. 11. 2020

Máme od Arctis už 11 klimatizací mono i multi split a převážně s nimi vytápíme. Jsme velmi spokojeni s instalací a následným servisem. Přestože instalace probíhá většinou v nestandardních podmínkách tak ji vždy dokončili s úspěchem. Používáme systémy Sinclair a Acond s WIFI i bez a vše funguje výborně. Za Odetka a.s., Petr Suk

Anonymous

Spokojenost

5,0 rating
19. 10. 2020

Jsme rádi,že se nám podařilo vybrat vaši firmu pro instalaci tepelného čerpadla ACOND.Ze všech námi vybíraných čerpadel je nejlepší.Oceňujeme taky tichost čerpadla kvůli sousedům.Vzorná práce montážního kolektivu a především dík vedení firmy za vzorné jednání.Na celou firmu jen to nejlepší.Všem doporučuji. Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníku jako jsme my. Děkujeme: E:Maleňák Rožnov pod Radhoštěm

Emil Maleňák

Ohodnoťte nás také

Hodnocení celkem

4.7
4,7 rating
4.7 z 5 hvězdiček (celkem 19 hodnocení)
Výborné84%
Velmi dobré11%
Průměrné0%
Slabé0%
Velmi špatné5%