loader image

Recenze

Podívejte se na recenze našich služeb nebo nás sami ohodnoťte.

Klimatizace

Tepelná čerpadla

Živnostenské chlazení

Vzducho technika

Pivní chlazení

Hodnocení našich zákazníků

Profesionalita, vynikající přístup a super kvalita

Rated 5,0 out of 5
11. 7. 2021

1.7.2021 mi byla namontována klimatizace fa Čeleda. Jsem nad míru spokojen s prací celého týmu, jejich profesionálním přístupem a ochotou. Můžu všem doporučit. J. B.

Jiří Buchwaldek

Skvělý přístup a vysoká kvalita

Rated 5,0 out of 5
9. 7. 2021

Jsme rádi, že jsme si vybrali vaši firmu. Montáž proběhla v krátké době po objednávce ve vysoké kvalitě.Vaši firmu můžeme doporučit.

Maveka Trade s.r.o.

Skvělý přístup, profesionalita a vysoká kvalita

Rated 5,0 out of 5
1. 6. 2021

S firmou Arctis spolupracujeme již velmi dlouho a to jak doma, tak ve firmě. Všude máme jimi vybudovanou a servisovanou klimatizaci, která více jak 10 let funguje perfektně. Kdykoli zavolám s problémem, či dotazem okamžitě reagují a jsou k dispozici.

Osobně bych ráda jmenovala pana Procházku, který k nám několik let jezdí a je opravdu velmi slušný a pracovitý člověk. Nechápu výše uvedenou recenzi paní Paskové – jakoby mluvila o někom úplně jiném. Naopak jsme opravdu velmi spokojeni.

Eva Šillerová

Katastofalni chování zaměstnance firmy ARCTIS

Rated 1,0 out of 5
7. 5. 2021

Včera mi firma ARCTIS prováděla nové propojení zevní a vnitřní jednotky starší Klimatizace konkrétně pracovníkem panem Procházkou .Přístup pracovníka katastrofa .Chtěla jsem jednotky propojit přes satnu .Dopadlo to tak ze pan nevěděl ze nad dveře se dává překlad z betonu.Provrtal ho přičemž popraskala zeď odpadla v rozsahu 1/2 metr omítka spadla malba .Já jsem před jednou hodinou musela odjed do práce .Chtěla jsem uhradit částku 7400 za montáž která byla domluvena s ze zbytek uhradim po domluvě s přihlédnutím na poničeni stěny jeho zásahem tak křičel na mne na cele okolí ze jsem vychcana ženská a další vulgarismu .Chování katastrofa .Možná si pan Cebela zaměstnává i jiné pracovníky a já měla jen smůlu S pozdravem Veta Paskova

Vera Paskova

Response from Arctis

Vážený zákazníku,

Omlouváme se vám za vzniklé komplikace při realizaci zakázky. Vámi uvedené podklady k realizaci, které byly uvedeny v e-maliu, se neshodovali reálným stavem. Z důvodu nutných změn, pro dosažení konečného výsledku, bylo nutné připravit prostupy přes železobetonový překlad. Vniklé škody malého rozsahu byly na místě rychle bezezbytku odstraněny. Rozsah vzniklých škod určitě nebylo nutno řešit pod pohrůžkou právního sporu formou náhrady škody.

Samozřejmě si vážíme Vaší recenze, protože nás zajímá názor zákazníků, abychom mohli dále zkvalitňovat námi poskytované služby.

Firma ARCTIS

Výborná komunikace a přístup

Rated 5,0 out of 5
25. 2. 2021

Od první chvíle, kdy jsem s firmou Acond začala jednat, na mě působila oproti některým jiným firmám velmi seriózně a vstřícnost všech pracovníků provázela celou realizaci.

Děkuji p.Petroviczovi, za výbornou komunikaci a velkou trpělivost se mnou při vysvětlování technických záležitostí 🙂 , p.Čeledovi za ochotu a vzorné zpracování veškerých dokumentů potřebných k získání dotace a všem montážním pracovníkům za výborně odvedenou práci.

I když po uvedení do provozu nastal nějaký problém s fungováním čerpadla, opět byla ze strany firmy velká ochota a rychlost při nápravě.

Instalací tepelného čerpadla Acond jsem získala naprostý komfort co se týká vytápění domu a jsem velmi spokojená. Oceňuji také tichost čerpadla a jeho moderní design.

Kamila Polášková

Ohodnoťte nás také

Hodnocení celkem

4,9
Rated 4,9 out of 5
4,9 out of 5 stars (based on 46 reviews)
Excellent94%
Very good4%
Average0%
Poor0%
Terrible2%